Ми займаємося доставкою з кращих піцерій, ресторанів, фастфудів і суші-барів міста.
Компанія була створена в Маріуполі, в 2010 році. Починали з доставки з піцерії "Марінеко". Ми були першими, хто всерйоз зайнявся доставкою піци - раніше це було якоюсь дивиною з американських фільмів. Незабаром наш сервіс почав користуватися попитом. На старті успіх був зумовлений гарною кухнею та швидкою доставкою. Досить швидко ми знайшли перших постійних клієнтів (деякі з нами досі), збільшили штат кур'єрів, розширили територію покриття доставки.

Якраз тієї зими в місті відкривався "Макдоналдс" і нам порадили робити доставку й звідти. Організувавши це, ми намітили новий курс розвитку - не просто доставка піци з одного закладу, а створення єдиної служби доставки з найкращих закладів міста. Почалося зростання служби. Першими були кафе "Пікнік", далі перша японська кухня в нашому асортименті від "Коралу", піцерія "Мамма Мія".

Новина про закриття кафе "Піца Марінеко", основного нашого партнера, ставила під питання існування компанії і означала втрату 70% всього обсягу роботи. Це стимулювало нас розвиватися і нарощувати обсяги доставок, чим і зайнялися. До закриття "Марінеко" ми встигли диверсифікувати роботу, домовилися про співпрацю з іншими закладами, з якими працюємо і сьогодні.

Протягом усього періоду існування ми розвивалися, робили помилки, проте змогли успішно закріпитися на ринку, домоглися визнання постійних клієнтів. Зараз ми співпрацюємо з більш ніж 50 провідними закладами міста і є найкращою компанією в своїй галузі.

У січні 2014 ми почали вихід на всеукраїнський ринок шляхом франчайзингу. Перша наша філія відкрилась у Кам'янець-Подільському.

Наша справа - зробити ваше життя приємніше і зручніше, влаштувати для кожного клієнта невеличке свято. Ми не закликаємо вас сидіти вдома і нікуди не ходити. Доставка не замінить вечір в ресторані з приємною людиною або зустріч з друзями в піцерії - тут важливіші атмосфера, почуття, настрій, приємно проведений час.

Доставка їжі додому - це зручна послуга.

Захотілося чогось особливого? Раптово прийшли гості? Або просто вирішили влаштувати романтичну вечерю, а виходити нікуди немає бажання - замовте ресторан до себе додому. Ми залюбки доставимо замовлення в найкоротші терміни, гарячим і апетитним.

Наша компанія розвивається і буде намагатися працювати краще, швидше й ефективніше, щоб вам було максимально зручно і недорого замовляти у нас.