Ми займаємося доставкою з найкращих піцерій, ресторанів, фастфудів і суші-барів міста.

Заснована в Маріуполі в 2010 році, наша компанія почала свою діяльність з доставки з піцерії "Marineco". Ми стали першопрохідцями у сфері доставки піци, перетворивши цю послугу з екзотики американських фільмів на невід'ємну частину міського життя. Незабаром наш сервіс став користуватися попитом. На старті успіх був зумовлений гарною кухнею та швидкою доставкою. Досить швидко ми знайшли перших постійних клієнтів (деякі з них досі з нами), збільшили штат кур'єрів, розширили територію покриття доставки.

Якраз взимку в місті відкривався "Макдональдс" і замовники просили робити доставку і звідти. Організувавши це, ми намітили новий курс розвитку – не просто доставка піци з одного закладу, а створення єдиної служби доставки з найкращих закладів міста. Цей крок поклав початок динамічному зростанню нашої компанії.

У наступні роки ми розвивалися, змогли успішно закріпитися на ринку, досягли визнання постійних клієнтів. Співпрацювали з усіма провідними закладами Маріуполя і стали лідером на ринку доставки їжі міста.

У січні 2014 року ми почали вихід на всеукраїнський ринок шляхом франчайзингу. Перший філіал відкрився в Кам'янець-Подільському. У наступні роки ми відкрилися в 14 містах України.

У 2019 році ми вперше виконали понад 1 000 000 замовлень – це не просто вражаюча цифра, для нас це показник досвіду. Ми мільйон разів повторили одну операцію. І хоча здається, що це маленька і легка операція – доставити піцу з піцерії – це лише верхівка айсберга великої роботи, яку потрібно зробити максимально швидко і раціонально.

Станом на 2024 рік ми продовжуємо роботу у всіх українських містах за франшизою, де немає активних бойових дій, і вже досягли довоєнних обсягів замовлень.

Наша місія – зробити ваше життя приємнішим і зручнішим, влаштувати для кожного клієнта невелике свято. Доставка їжі додому – це зручна послуга. Захотілося чогось особливого? Несподівано прийшли гості? Або просто вирішили перекусити, а готувати або виходити нікуди не хочеться – замовте ресторан до себе додому. Ми з радістю доставимо замовлення в найкоротші терміни, гарячим і апетитним.

Наша компанія розвивається і буде намагатися працювати краще, швидше і ефективніше, щоб вам було максимально зручно і недорого замовляти у нас.